www.forumcan.com
sizce aş bumudur Uyeoll10
www.forumcan.com
sizce aş bumudur Uyeoll10
www.forumcan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

{ www.forumcan.com , da ayın üyesi singleboy seçildi}Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sizce aş bumudur

YazarMesaj
alemciserhat

alemciserhat

sizce aş bumudur Empty
MesajKonu: sizce aş bumudur   sizce aş bumudur Icon_minitimePerş. Mayıs 21, 2009 12:47 pm

slm olsun tüm sevenlere
aşk denilen şey nedir sizce birini koluna takıp hava atarcasına nispet olsun diye birini koluna takip gezdirmekmi yada sizin deyiminizle karşınızda ki insanı seviyormuş gibimi görünmek ben size aşkı anlatmaya çalışayımonu her gördügünüzde ellerinizin ayaklarınızın titremesimi dersin yoksa sanki birileri başından aşagı sanki bir kova kaynap suyun dökülmesimi bunlardanda vaz geçtim ondan ayrılsanız bile yüreginizden çıkaramamak sanki geri dönecek gibi çaresizce beklemekmi ya boşuna beklersiniz yada seviliyorsunuzdur duramaz dayanamaz seviyordur geri döner
aşk emek ister
aşk yürek ister
aşk karşılık bekler
aşk ömür boyu yaşamak ve solmamak ister aşkınızı ömür boyu soldurmayacak boyun egmesine izin vermeyecek biriyseniz aşkın peşinden koşun belki hala seviliyorsunuzdur ama şunu unutmayın aşkta gurur olmaz gurura yer yoktur aksi takdirde benim gibi her zaman kaybederisiniz
http://www.azbuz.com

sizce aş bumudur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aşk nedir sizce
» aşk kimdir sizce
» Sizce erkekler ev işi yapmalimidir....?
» sizce gerçek aşk ne kadar sürer?
» ArkadaşLar Sizce Nokia N73 mü? Nokia N80 mi ?