www.forumcan.com
ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA Uyeoll10
www.forumcan.com
ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA Uyeoll10
www.forumcan.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

{ www.forumcan.com , da ayın üyesi singleboy seçildi}Hoşgeldiniz :
En son ziyaretiniz : Perş. Ocak 01, 1970
Mesaj Sayınız : 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA Empty
MesajKonu: ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA   ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 12:42 am

Ankara Valisi Kemal Önal, Başkanımız Cengiz Topel Yıldırım ve yönetim kurulumuzu makamında kabul etti.

Kulübümüzü 100.yılında şampiyon görmek istediğini belirten Ankara Valisi Kemal Önal, ''Ankaragücü'nün seyirci potansiyelini biliyorum, Ankaragücü'nün 100. yıl onuruna herkesin yüzünü güldürecek bir sezon geçirmesini diliyorum. Eğitimde tesise önem verildiği kadar kaliteye önem verilmeli, Asıl önemli olan kalite, tesis bir araçtır. Bu eğitimde olduğu gibi sporda da böyle olmalıdır. Amaç tesis değil, kaliteyi yükseltmek olmalıdır. Dünya futbolunda etkili olmak ve etkinliği sürekli kılmak önemlidir. Transfer sezonunun iyi geçmesini ve sonra da yeni sezonda bu sezondan daha başarılı olunması temenni ediyorum. Bir Ankara takımının şampiyon olmasını isterim. Nasıl ki Trabzon Valisi Trabzonspor'un, Bursa Valisi ise Bursaspor'un şampiyon olmasını istiyorsa ben de Ankara'dan bir takımın şampiyon olmasını isterim çünkü bu benim en doğal hakkım'' dedi.

100. yılında Ankaragücü'nün ilk ziyaretini gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkanımız Cengiz Topel Yıldırım ise, ''Ankaragücü olarak 100. yılımıza gelmiş bulunuyoruz, 99. yılımızda bizi izlediniz. 100. yılımızı Turkcell Süper Lig'de kutlamak istiyorduk ve bunu da başardık. 100. yılımızda sizi yanımızda görmek istiyoruz, Stattaki koltuğunuzda maçlarımızı izlemeniz bize mutluluk verecektir'' diye konuştu.

Gelecek haftadan itibaren transfer çalışmalarına başlayacaklarını ve teknik direktör Hikmet Karaman ile yola devam edeceklerini belirten Başkan Yıldırım, Vali Kemal Önal'a sırt numarası 06 olan ve arkasında adı yazan bir Ankaragücü forması hediye etti.
https://karakurt.catsboard.com
soteci06

soteci06

ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA Empty
MesajKonu: ankara gücü   ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA Icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 1:18 am

ankaragücü anti-x

ANKARAGÜCÜ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KAYSERİSPOR İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA
» BURSASPOR İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA
» GENÇLERBİRLİĞİ İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA
» GAZİANTEPSPOR İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA
» ANKARASPOR A.Ş.İLE İLGİLİ HERŞEY BU BAŞLIK ALTINDA